פורסם ב- שונות
12 ספט 2016

איך להוציא ויזה לארה"ב לילדים

איך להוציא ויזה לארה"ב לילדים


 

מתכננים נסיעה לארה"ב ולא בטוחים איך להוציא ויזה לילד?

הנה טיפים והסברים כיצד להוציא ויזה לילדים, שימו לב שמעת לעת ההנחיות עלולות להשתנות ולכן בדקו את ההנחיות העדכניות גם באתר הרשמי של שגרירות ארה"ב בישראל

 

באופן כללי, נכון להיום, התהליך פשוט:

ממלאים דרך הלינק הבא את טופס ה DS-160 עם הבקשה לויזה.

לאחר מילוי הטופס (כ 5 דקות) יש לגשת לאתר זימון התורים, לשלם ולקבוע פגישה.

 

כמה טיפים ומידע שחשוב לדעת בטרם אתם מתחילים בתהליך הוצאת הויזה:

1 - כאשר אתם מתחילים את מילוי ה DS-160 , בצד ימין למעלה תראו את מספר הבקשה האישי שלכם (רצף של מספרים ואותיות באנגלית).  העתיקו אותו ושמרו אותו בצד. כל שלב הקפידו לשמור (SAVE) אחרת אם יסגר חלון הדפדפן תאבדו את כל הנתונים. 

2 - עלות הויזה כיום לילד היא 160$ כלומר אם אתם מנפיקים ויזות לשני ילדים שתלמו 320$ וכך הלאה.

3 - כחלק ממילוי טופס ה DS-160 תתבקשו להעלות תמונה של הילד. יש כללים מאוד מוגדרים לתמונה. בטרם אתם מתחילים את הבקשה, בדקו אם התמונה שברשותכם מתאימה באמצעות כלי התמונות לויזות לארה"ב. אנחנו לדוגמא צילמנו את הילדים דרך הנייד לפני קיר לבן, העברנו למחשב, העלנו לכלי והתמונה עברה.

4 - ילדים עד גיל 14 אינם נדרשים בד"כ להגיע לפגישה אישית בשגרירות אלא ניתן לשלוח את כל המסמכים בדואר. אם באתר קביעת הפגישות נדרשתם להגיע עם ילד מתחת לגיל 14, התקשרו למוקד הטלפוני של שגרירות ארה"ב, יש שם מענה אנושי והם יפתרו את הבעיה. הטלפון שלהם הוא 03-9058062

5 - באימייל אותו תקבלו מהשגרירות יצויינו הטפסים אותם תצטרכו לשלוח לקונסוליה. בד"כ הטפסים הם: אישור על ה DS-160, טופס אישור עם ברקוד מאתר הזימון פגישות אותו תקבלו במייל, צילום דרכוני הורים, צילום ויזות ארה"ב של ההורים אם יש, דרכוני הילדים ותמונה בגודל 5 על 5 של הילד.

6 - התמונה אותה יש לצרף היא תמונה בגודל לא סטנדרטי, לא תמונה של פוטומט. יש לגשת לחנות צילום ולהצטלם לפי ההנחיות של השגרירות (ללא חיוך, שיער אסוף וכו). העלות היא בד"כ  כ 25 ₪ ל 2 תמונות.

7 - לאחר שברשותכם כל המסמכים עליכם לגשת לסניף הדואר ולשלוח אותם. לא בכל סניף ניתן השירות, רק בסניפי דואר נבחרים בהם יש דואר שליחים. על מנת שלא תגיעו לחינם התקשרו קודם למוקד השגרירות (03-9058062)  ובדקו היכן הסניף הקרוב אליכם או התקשרו לדואר שליחים (171) של דואר ישראל ובדקו מולם.

8 - העלות של שליחת המסמכים וקבלתם הביתה כלולה ב 160$ אותם שילמתם, אין צורך להוסיף. גם אין צורך לבייל או לשים את המסמכים במעטפה, הדואר עושה זאת עבורכם.

 

 מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 • המלצות מד"א לחג פורים בטוח

  לקראת חג הפורים, מפרסמים במד"א את הנחיות לשמירה על בטיחות המתחפשים והחוגגים והמלצות כיצד לטפל במקרים של פציעות שונות

 • 5 טעויות נפוצות שהורים עושים עם כיסאות בטיחות

  הידעתם שעל פי הסטטיסטיקה כ 70% ממושבי הבטיחות מותקנים לא נכון? זה אומר ששבעה מכל עשרה ילדים נוסעים בצורה מסוכנת וככל הנראה, ההורים כלל לא מודעים לבעיות!

  הנה לפניכם חמש טעויות נפוצות של הורים בכל הקשור לכיסאות בטיחות ונסיעות עם ילדים ברכב. שימו לב כי המידע נכון לזמן כתיבת שורות אלו אך הנחיות הבטיחות והחוקים משתנים ולכן כדאי להתעדכן במידע העדכני באתר  'בטרם', בבלוג הבטיחות של שגיא שילר, באתר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ובאתר משרד התחבורה.

 • פחדים לקראת לידה / אביטל גרינפלד מרדכי

  לידה ראשונה? שנייה? שלישית? לקראת כל לידה יש פחד כמעט לכל אישה. הפחד מהלידה נובע מהלא נודע, פחד מכאבי הצירים וגם מסיבה פחות מודעת והיא פחד מעוצמת האהבה.

  אביטל גרינפלד, מדריכת הכנה ללידה ומטפלת בשיטת קיי מסבירה  על מקור הפחדים , מעניקה טיפ ללידה טובה ופרטים על מפגש מיוחד לנשים לקראת לידה.

 • נכון או לא נכון? 9 מיתוסים על עור התינוק / ד"ר בוריס צוקרוב

  עורו העדין והדק של התינוק נחשף לאחר הלידה להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו', נוטה להיות יבש ומגורה בקלות ולכן דורש טיפול מסור וקפדני. ד"ר בוריס צוקרוב, רופא עור, יועץ ל"בלנאום" ו"מוסטלה", מותגי דרמו קוסמטיקה לתינוקות ולילדים, מסייע בהפרכת מספר מיתוסים נפוצים:

 

 

 

אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.