פורסם ב- שונות
12 ספט 2016

איך להוציא ויזה לארה"ב לילדים

איך להוציא ויזה לארה"ב לילדים

 

מתכננים נסיעה לארה"ב ולא בטוחים איך להוציא ויזה לילד?

הנה טיפים והסברים כיצד להוציא ויזה לילדים, שימו לב שמעת לעת ההנחיות עלולות להשתנות ולכן בדקו את ההנחיות העדכניות גם באתר הרשמי של שגרירות ארה"ב בישראל

 

באופן כללי, נכון להיום, התהליך פשוט:

ממלאים דרך הלינק הבא את טופס ה DS-160 עם הבקשה לויזה.

לאחר מילוי הטופס (כ 5 דקות) יש לגשת לאתר זימון התורים, לשלם ולקבוע פגישה.

 

כמה טיפים ומידע שחשוב לדעת בטרם אתם מתחילים בתהליך הוצאת הויזה:

1 - כאשר אתם מתחילים את מילוי ה DS-160 , בצד ימין למעלה תראו את מספר הבקשה האישי שלכם (רצף של מספרים ואותיות באנגלית).  העתיקו אותו ושמרו אותו בצד. כל שלב הקפידו לשמור (SAVE) אחרת אם יסגר חלון הדפדפן תאבדו את כל הנתונים. 

2 - עלות הויזה כיום לילד היא 160$ כלומר אם אתם מנפיקים ויזות לשני ילדים שתלמו 320$ וכך הלאה.

3 - כחלק ממילוי טופס ה DS-160 תתבקשו להעלות תמונה של הילד. יש כללים מאוד מוגדרים לתמונה. בטרם אתם מתחילים את הבקשה, בדקו אם התמונה שברשותכם מתאימה באמצעות כלי התמונות לויזות לארה"ב. אנחנו לדוגמא צילמנו את הילדים דרך הנייד לפני קיר לבן, העברנו למחשב, העלנו לכלי והתמונה עברה.

4 - ילדים עד גיל 14 אינם נדרשים בד"כ להגיע לפגישה אישית בשגרירות אלא ניתן לשלוח את כל המסמכים בדואר. אם באתר קביעת הפגישות נדרשתם להגיע עם ילד מתחת לגיל 14, התקשרו למוקד הטלפוני של שגרירות ארה"ב, יש שם מענה אנושי והם יפתרו את הבעיה. הטלפון שלהם הוא 03-9058062

5 - באימייל אותו תקבלו מהשגרירות יצויינו הטפסים אותם תצטרכו לשלוח לקונסוליה. בד"כ הטפסים הם: אישור על ה DS-160, טופס אישור עם ברקוד מאתר הזימון פגישות אותו תקבלו במייל, צילום דרכוני הורים, צילום ויזות ארה"ב של ההורים אם יש, דרכוני הילדים ותמונה בגודל 5 על 5 של הילד.

6 - התמונה אותה יש לצרף היא תמונה בגודל לא סטנדרטי, לא תמונה של פוטומט. יש לגשת לחנות צילום ולהצטלם לפי ההנחיות של השגרירות (ללא חיוך, שיער אסוף וכו). העלות היא בד"כ  כ 25 ₪ ל 2 תמונות.

7 - לאחר שברשותכם כל המסמכים עליכם לגשת לסניף הדואר ולשלוח אותם. לא בכל סניף ניתן השירות, רק בסניפי דואר נבחרים בהם יש דואר שליחים. על מנת שלא תגיעו לחינם התקשרו קודם למוקד השגרירות (03-9058062)  ובדקו היכן הסניף הקרוב אליכם או התקשרו לדואר שליחים (171) של דואר ישראל ובדקו מולם.

8 - העלות של שליחת המסמכים וקבלתם הביתה כלולה ב 160$ אותם שילמתם, אין צורך להוסיף. גם אין צורך לבייל או לשים את המסמכים במעטפה, הדואר עושה זאת עבורכם.

 

 מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 • האם ועד הגן או הכיתה נושא אחריות במדורות ל"ג בעומר? עו"ד ורד כהן ועו"ד רענן בר–און

  האם ועדי הורים חשופים לתביעות בעקבות ל"ג בעומר ? מאת: עו"ד ורד כהן ועו"ד רענן בר – און, ממשרד בר – און, כהן, עורכי – דין

 • שאלות ותשובות על ביטוח תלמידים, פציעות ופיצוי כספי / עורכי הדין ורד כהן ורענן בר–און


  בית משפט השלום בחיפה קיבל בימים אלה תביעה שהגיש צעיר שנפצע כשהיה בכיתה י"ב, אחרי שנתלה על שער כדורגל בבית ספרו בצפון ונפל. בית המשפט קבע, שרשת בתי הספר ומשרד החינוך ישלמו לצעיר עשרות אלפי שקלים פיצויים.
  התאונה אירעה במגרש הקט-רגל שבבית ספרו של התובע. לגרסתו, במהלך משחק עם חבריו הוא נתלה על משקוף השער במטרה לבצע "עליות מתח", והשער נטה ונפל. לדבריו, הוא נפל על גבו וקיבל מכה בראש, ולאחר מכן משקוף השער נפל עליו. המשחק אמנם אירע במהלך חופשת חורף, אולם בסיומו של יום לימודי הכנה לבגרות שיזם בית הספר, ומבלי שהמגרש ננעל או שהיה בפיקוח של מורה.
  האחריות לתשלום הפיצוי חולקה בפסק הדין בין רשת בתי הספר לבין משרד החינוך, שנמצא גם הוא אחראי בגלל חובת הפיקוח שלו על בתי הספר בארץ. נדחתה טענת ההגנה, לפיה יש לחייב את הצעיר, שהיה אז תלמיד תיכון, ב "אשם תורם".

  עורכי הדין ורד כהן ורענן בר – און, אשר משרדם מטפל גם בתביעות נזקי גוף שנגרמו לילדים אשר נפגעו בבית הספר ובמהלך חופשה, מסבירים:

 • התמונות הזוכות בתחרות צילומי ההריון והלידה Birth Becomes Her 2018

  תחרות צילומי ההריון והלידה  Birth Becomes Her  פרסמה את התמונות הזוכות לשנת 2018:

 • 29 רעיונות ליום הולדת לילדים

  בשנים האחרונות נכחתי בעשרות (אם לא מאות) של אירועי יומולדת לילדים ויחד עם זאת, כל שנה, כשמגיע התור של אחת מבנותי לחגוג עולה השאלה מחדש - איפה ואיך נחגוג את היומולדת.

  אז בשביל עצמי, וגם עבורכם כמובן, הנה רשימה של רעיונות והצעות לחגיגות יום הולדת לילדים.

 

 

 


אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.