פורסם ב- שונות
שבת, 15 אפריל 2017 13:03

טרנד נולד: מסיבת חשיפת מין העובר

טרנד חדש סוחף את הזוגות המצפים בארה"ב (ומתחיל אט אט לתפוס תאוצה גם בארץ). הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על Gender Reveal Party ואיך לעשות אותה נכון...

SBIN22417

 

נתחיל מהתחלה.. מה זו בדיוק המסיבה הזו?

מדובר במסיבה לזוג המצפה ולבני המשפחה במהלכה חושפים את מין העובר.

בסקירת המערכות בה בני הזוג אמורים לגלות את מין העובר, הם מבקשים מהרופא לרשום את מין העובר על פתק ולהכניסו למעטפה. את המעטפה הסגורה (בצירוף הוראות) מוסרים בני הזוג בד"כ למאפייה שם מכינים עוגה כאשר קרם המילוי כחול (אם מדובר בבן) או ורוד (אם מדובר בבת).

בזמן המסיבה פורסים את העוגה וכך מגלים בני הזוג ובני המשפחה יחד את מין העובר.

אם בהתחלה, העוגה הייתה האינדיקטור ומרכז המסיבה, עם הזמן הרעיונות השתכללו וניתן למצוא ביוטיוב ובפייסבוק מאות סרטונים מוצלחים (וגם פספוסים) ל gender reveal announcement.

אם אתם מתכננים לערוך מסיבת חשיפת מין היילוד, שימו לב לתת הוראות מדוייקות לאופה (או למנפח הבלונים כפי שתראו בסרטון הפספוסים מטה) על מנת להמנע ממפח נפש..

 

מחפשים רעיונות לדרך יצירתית לחשיפת מין העובר? הנה כמה סרטונים מרחבי הרשת:

אולי הסרטון המטורף והמושקע מכולם (סרטון פייסבוק, אם לא עולה מייד המתינו כמה שניות לטעינה). לאב היצירתי לקח שלושה ימים ליצור את מסלול המכשולים הביתי שתראו מיד ומעל 12 מליון אנשים כבר צפו בו עד עכשיו

 

 

כאן תוכלו למצוא מאות רעיונות לעוגות המתאימות לחשיפת מין העובר. הנה דוגמא לעוגה לבן ועוגה לבת:

f382c4c2db66a1357d577540df5dd6bc

GRC154172

 

דרך נוספת פופולרית לגלות את מין העובר מתבצעת כאשר זוג ההורים פותחים יחד קרטון מלא בבלוני הליום. בלונים בצבע ורוד, אם זו בת ובלונים כחולים,אם זה בן.

הנה סרטון לדוגמא:

 

 

והנה סרטון נוסף שלא כ"כ הלך כפי המצופה....

 

 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 • כיצד להימנע ולהתגונן מפגיעות ילדים בתקופת הניקיונות לקראת חג הפסח

  חג הפסח מתקרב ועמו מבצעי הניקיונות המסורתיים. מחקרים מצביעים על עלייה בשיעור מקרי ההרעלה כתוצאה מחשיפה של ילדים לחומרי ניקוי בשבועיים שלפני החג, לעומת שאר ימות השנה. החשיפה המוגברת לכימיקלים מסוכנים בעת זו נגרמת לרוב מחומרי ניקוי והדברה ביתיים כמו אקונומיקה, חומצות, דטרגנטים, מסירי אבנית, קוטלי חרקים, חומרי ותזקיקי נפט. בכדי לצמצם פגיעות ילדים חובה להעלות את המודעות בקרב הציבור הרחב לנושא, להשגיח על הילדים ביתר תשומת לב ולהקפיד על אכסון החומרים המסוכנים במכלים אטומים הניצבים הרחק מהישג ידם של ילדים.

 • כך נראה ספא לתינוקות

  הייתם שולחים את התינוק שלכם לספא? באוסטרליה, אנגליה, ספרד ודרום אפריקה התשובה היא - כן! האמת, שאחרינו שצפינו בתמונות המקסימות מטה, אנחנו רק שואלים את עצמנו מי היזם או היזמית שיפתחו משהוא דומה כאן בארץ...

 • איך נראים אבות שבדים בחופשת לידה?

  בסוף מרץ, במסגרת יריד צבע טרי, תפתח עיריית תל אביב-יפו בשיתוף שגרירות שבדיה את תערוכת הצילומים של הצלם השבדי יוהאן באוומן בישראל. התערוכה תפתח שורה של אירועי שיח בנושא הורות שווה.

 • בואו לתמוך: פרוייקטים מעניינים להורים ב headstart

  בואו להתעדכן, להתפעל ולתמוך בפרוייקטים מעניינים (וישראלים) להורים באתר headstart

 

אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.