פורסם ב- שונות
15 אפר 2017

טרנד נולד: מסיבת חשיפת מין העובר

טרנד חדש סוחף את הזוגות המצפים בארה"ב (ומתחיל אט אט לתפוס תאוצה גם בארץ). הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על Gender Reveal Party ואיך לעשות אותה נכון...

 

נתחיל מהתחלה.. מה זו בדיוק המסיבה הזו?

מדובר במסיבה לזוג המצפה ולבני המשפחה במהלכה חושפים את מין העובר.

בסקירת המערכות בה בני הזוג אמורים לגלות את מין העובר, הם מבקשים מהרופא לרשום את מין העובר על פתק ולהכניסו למעטפה. את המעטפה הסגורה (בצירוף הוראות) מוסרים בני הזוג בד"כ למאפייה שם מכינים עוגה כאשר קרם המילוי כחול (אם מדובר בבן) או ורוד (אם מדובר בבת).

בזמן המסיבה פורסים את העוגה וכך מגלים בני הזוג ובני המשפחה יחד את מין העובר.

אם בהתחלה, העוגה הייתה האינדיקטור ומרכז המסיבה, עם הזמן הרעיונות השתכללו וניתן למצוא ביוטיוב ובפייסבוק מאות סרטונים מוצלחים (וגם פספוסים) ל gender reveal announcement.

אם אתם מתכננים לערוך מסיבת חשיפת מין היילוד, שימו לב לתת הוראות מדוייקות לאופה (או למנפח הבלונים כפי שתראו בסרטון הפספוסים מטה) על מנת להמנע ממפח נפש..

 

מחפשים רעיונות לדרך יצירתית לחשיפת מין העובר? הנה כמה סרטונים מרחבי הרשת:

אולי הסרטון המטורף והמושקע מכולם (סרטון פייסבוק, אם לא עולה מייד המתינו כמה שניות לטעינה). לאב היצירתי לקח שלושה ימים ליצור את מסלול המכשולים הביתי שתראו מיד ומעל 12 מליון אנשים כבר צפו בו עד עכשיו

 

 

כאן תוכלו למצוא מאות רעיונות לעוגות המתאימות לחשיפת מין העובר. הנה דוגמא לעוגה לבן ועוגה לבת:

f382c4c2db66a1357d577540df5dd6bc

GRC154172

 

דרך נוספת פופולרית לגלות את מין העובר מתבצעת כאשר זוג ההורים פותחים יחד קרטון מלא בבלוני הליום. בלונים בצבע ורוד, אם זו בת ובלונים כחולים,אם זה בן.

הנה סרטון לדוגמא:

 

 

והנה סרטון נוסף שלא כ"כ הלך כפי המצופה....

 

 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 • האם ועד הגן או הכיתה נושא אחריות במדורות ל"ג בעומר? עו"ד ורד כהן ועו"ד רענן בר–און

  האם ועדי הורים חשופים לתביעות בעקבות ל"ג בעומר ? מאת: עו"ד ורד כהן ועו"ד רענן בר – און, ממשרד בר – און, כהן, עורכי – דין

 • שאלות ותשובות על ביטוח תלמידים, פציעות ופיצוי כספי / עורכי הדין ורד כהן ורענן בר–און


  בית משפט השלום בחיפה קיבל בימים אלה תביעה שהגיש צעיר שנפצע כשהיה בכיתה י"ב, אחרי שנתלה על שער כדורגל בבית ספרו בצפון ונפל. בית המשפט קבע, שרשת בתי הספר ומשרד החינוך ישלמו לצעיר עשרות אלפי שקלים פיצויים.
  התאונה אירעה במגרש הקט-רגל שבבית ספרו של התובע. לגרסתו, במהלך משחק עם חבריו הוא נתלה על משקוף השער במטרה לבצע "עליות מתח", והשער נטה ונפל. לדבריו, הוא נפל על גבו וקיבל מכה בראש, ולאחר מכן משקוף השער נפל עליו. המשחק אמנם אירע במהלך חופשת חורף, אולם בסיומו של יום לימודי הכנה לבגרות שיזם בית הספר, ומבלי שהמגרש ננעל או שהיה בפיקוח של מורה.
  האחריות לתשלום הפיצוי חולקה בפסק הדין בין רשת בתי הספר לבין משרד החינוך, שנמצא גם הוא אחראי בגלל חובת הפיקוח שלו על בתי הספר בארץ. נדחתה טענת ההגנה, לפיה יש לחייב את הצעיר, שהיה אז תלמיד תיכון, ב "אשם תורם".

  עורכי הדין ורד כהן ורענן בר – און, אשר משרדם מטפל גם בתביעות נזקי גוף שנגרמו לילדים אשר נפגעו בבית הספר ובמהלך חופשה, מסבירים:

 • התמונות הזוכות בתחרות צילומי ההריון והלידה Birth Becomes Her 2018

  תחרות צילומי ההריון והלידה  Birth Becomes Her  פרסמה את התמונות הזוכות לשנת 2018:

 • 29 רעיונות ליום הולדת לילדים

  בשנים האחרונות נכחתי בעשרות (אם לא מאות) של אירועי יומולדת לילדים ויחד עם זאת, כל שנה, כשמגיע התור של אחת מבנותי לחגוג עולה השאלה מחדש - איפה ואיך נחגוג את היומולדת.

  אז בשביל עצמי, וגם עבורכם כמובן, הנה רשימה של רעיונות והצעות לחגיגות יום הולדת לילדים.

 

 

 


אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.