אמהות מעוררות השראה

הן נשים חזקות ומובילות אשר במקביל לאמהות הקימו עסק מצליח או הגיעו לתפקידי מפתח במשק. קבלו את גלריית האמהות המעוררות השראה שלנו:

 

היא אמא ל 4 ילדים ושותפה בחברה המונה 30 עובדים. היא בחזית הטכנולוגיה אך מקפידה במקביל לעבודה לאתגר את עצמה בספורט, התנדבות ותחביבים נוספים. הכירו את האם מעוררת ההשראה של השבוע - פנינה זינגר.

היא ציונית שעלתה מארה"ב לישראל,  אמא ל 12 ילדים ובמהלך השנים גידלה 13 ילדי אמנה ובמקביל בעלת משרד תיווך מצליח במודיעין. איך היא עושה את זה? קבלו את האמא המעוררת השראה שלנו: ג'ולי ארג'מני

לרות אופק, אמא לגיא (7.5) ואביב (4.5) שני עסקים: משרד עו"ד רות אופק, ובלוג האפייה "שמח במטבח". במקביל לאמהות במשרה מלאה, רות  עוסקת בייצוג בעיסקאות מכר נדל"ן, בליטיגציה מסחרית (ייצוג בבתי משפט בעניינים מסחריים) ובנושא צוואות וירושות.  בבלוג האפיה הפופולרי היא משתפת במתכונים אהובים, שלב אחר שלב כולל צילומים. בנוסף עוסקת בפיתוח מתכונים לחברות מסחריות (שטראוס, אסם, לוטוס ועוד) ובצילום אוכל.

שרון מצליח (אמא ל 3 ילדים) ועירית מירון (אמא ל 2 ילדים) עובדות כבר שנים יחד. הצעד המתבקש לאחר חופשת הלדה היה לשלב כוחות, לצאת לדרך עצמאית ולפתוח יחד משרד יחסי ציבור המתמחה בתחום הלייף סטייל והצרכנות. כיום, לאחר 4 שנים של עשייה הן לא נחות לרגע ומנהלות את אחד ממשרדי היח"צ המובילים במקביל לחיי משפחה מאושרים. קבלו את האמהות המעוררות השראה שלנו: שרון ועירית.