שונות


בית משפט השלום בחיפה קיבל בימים אלה תביעה שהגיש צעיר שנפצע כשהיה בכיתה י"ב, אחרי שנתלה על שער כדורגל בבית ספרו בצפון ונפל. בית המשפט קבע, שרשת בתי הספר ומשרד החינוך ישלמו לצעיר עשרות אלפי שקלים פיצויים.
התאונה אירעה במגרש הקט-רגל שבבית ספרו של התובע. לגרסתו, במהלך משחק עם חבריו הוא נתלה על משקוף השער במטרה לבצע "עליות מתח", והשער נטה ונפל. לדבריו, הוא נפל על גבו וקיבל מכה בראש, ולאחר מכן משקוף השער נפל עליו. המשחק אמנם אירע במהלך חופשת חורף, אולם בסיומו של יום לימודי הכנה לבגרות שיזם בית הספר, ומבלי שהמגרש ננעל או שהיה בפיקוח של מורה.
האחריות לתשלום הפיצוי חולקה בפסק הדין בין רשת בתי הספר לבין משרד החינוך, שנמצא גם הוא אחראי בגלל חובת הפיקוח שלו על בתי הספר בארץ. נדחתה טענת ההגנה, לפיה יש לחייב את הצעיר, שהיה אז תלמיד תיכון, ב "אשם תורם".

עורכי הדין ורד כהן ורענן בר – און, אשר משרדם מטפל גם בתביעות נזקי גוף שנגרמו לילדים אשר נפגעו בבית הספר ובמהלך חופשה, מסבירים:

תחרות צילומי ההריון והלידה  Birth Becomes Her  פרסמה את התמונות הזוכות לשנת 2018:

בשנים האחרונות נכחתי בעשרות (אם לא מאות) של אירועי יומולדת לילדים ויחד עם זאת, כל שנה, כשמגיע התור של אחת מבנותי לחגוג עולה השאלה מחדש - איפה ואיך נחגוג את היומולדת.

אז בשביל עצמי, וגם עבורכם כמובן, הנה רשימה של רעיונות והצעות לחגיגות יום הולדת לילדים.

תקנון פעילות חלוקת כרטיסים למופע קרקס במועדון הגריי

משרד הבריאו פרסם אתמול (28.3.18) אזהרה לציבור בדבר שימוש שבמן תינוקות משימוש במוצר "אריסטוקרט שמן תינוקות" מספר רישיון המיוצר ע"י חברת אודיה תעשיות בע"מ (דרמה ביוטי לאב). הנה כל הפרטים:

הידעתם שעל פי הסטטיסטיקה כ 70% ממושבי הבטיחות מותקנים לא נכון? זה אומר ששבעה מכל עשרה ילדים נוסעים בצורה מסוכנת וככל הנראה, ההורים כלל לא מודעים לבעיות!

הנה לפניכם חמש טעויות נפוצות של הורים בכל הקשור לכיסאות בטיחות ונסיעות עם ילדים ברכב. שימו לב כי המידע נכון לזמן כתיבת שורות אלו אך הנחיות הבטיחות והחוקים משתנים ולכן כדאי להתעדכן במידע העדכני באתר  'בטרם', בבלוג הבטיחות של שגיא שילר, באתר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ובאתר משרד התחבורה.

לידה ראשונה? שנייה? שלישית? לקראת כל לידה יש פחד כמעט לכל אישה. הפחד מהלידה נובע מהלא נודע, פחד מכאבי הצירים וגם מסיבה פחות מודעת והיא פחד מעוצמת האהבה.

אביטל גרינפלד, מדריכת הכנה ללידה ומטפלת בשיטת קיי מסבירה  על מקור הפחדים , מעניקה טיפ ללידה טובה ופרטים על מפגש מיוחד לנשים לקראת לידה.

עורו העדין והדק של התינוק נחשף לאחר הלידה להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו', נוטה להיות יבש ומגורה בקלות ולכן דורש טיפול מסור וקפדני. ד"ר בוריס צוקרוב, רופא עור, יועץ ל"בלנאום" ו"מוסטלה", מותגי דרמו קוסמטיקה לתינוקות ולילדים, מסייע בהפרכת מספר מיתוסים נפוצים:

אתר boredpanda עם מעל 70 טריקים וקיצורי דרך שכל הורה יעריך...

Frans Hofmeester, יוצר סרטים ואמן הולנדי צילם את בתו מדי שבוע מגיל ולידה ועד גיל 18. התוצאה לפניכם:

 

הרשמי ואולי תזכי בסט מצעי זיפי סאק או כרטיסים למופעי חנוכה!

הכירו את המצטרפת החדשה לאתר שוגרבייבי: המאמא בוט!

 מורין גלימר, אלה מוסקוביץ וטל מימון הן 3 מעצבות אשר חברו יחד להוציא ספר חדש ומעורר השראה לילדים, ספר שיספר על 50 נשים ישראליות, כאלה שכבר מוכרות בחברה הישראלית וכאלה שעדיין לא נחשפנו לסיפורים שלהן, כדי שלכל ילד וילדה בישראל תהיה השראה נשית מקומית על מדף הספרים בבית.

ב-8.11.17, יום ד', תשתתף FLYBOX , מנהרת הרוח הראשונה בישראל, בתחרות של ארגון תעופת הגוף (Indoor skydiving) הבינלאומי, IBA ותשיק את ליגת הילדים הישראלית.

זה לא סוד שרוב הגולשות באתר זה הן אמהות, ולכן, דווקא אתן תוכלו להבין את הסיבות שהובילו את שרון ואיציק לצאת בקמפיין גיוס המונים.

דיסני משיקה קמפיין ברשתות החברתיות המעודד ילדים לחלום בגדול: על כל האשטאג דיסני יתרמו 1 דולר לקרן Girl Up של האו"ם התומכת במנהיגות והעצמה של נערות בגיל ההתבגרות - עד לסכום של 1 מיליון $

תודה רבה לאלפי האמהות שהשתתפו בפעילות הקיץ של אתר שוגרבייבי בשיתוף עם הופ!

 מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את החוק שמסדיר את תנאי הרישוי, הסדרי הפיקוח והבקרה על הצהרונים, ובכלל זאת, גם את המחיר המירבי שייגבה עבור צהרון. החוק ייכנס לתוקף בצהרונים הציבוריים כבר בשנת הלימודים הקרובה ויישומו בגנים המוגדרים כ"מוכר שאינו רשמי" יידחה בשנה/

בתמונה שפרסמה לפני 3 ימים זוכת הגראמי באינסטרגם, חשפה ביונסה את התאומים  Sir Carter ו Rumi לעולם

עם תחילתו של הקיץ ויציאת הילדים לחופש הגדול מפרסם מד"א את המדריך המלא להורים על מנת לנקוט את מירב האמצעים למניעת פציעות ופגיעות 

עמוד 1 מתוך 22