פורסם ב- מדריכים
07 יונ 2015

מדריך קניה באתר אליאקפרס Aliexpress

מדריך לרכישה בטוחה וקלה באתר Aliexpress


 

אתר המסחר והקניות הסיני אליאקפרס הינו אחד מהאתרים הפופולרים בעולם, וגם בארצנו נהנים מאות אלפי ישראלים ממגוון מוצרים רחב וממחירים זולים ביותר! ריכזנו בצורה פשוטה ומתומצתת מדריך קניה באתר. 

תחילה מומלץ להרשם לאתר, כך תוכלו לעקוב אחרי היסטורית ההזמנות שלכם ולמצוא מוצרים שאהבתם. ניתן להרשם לאתר גם בעת הזמנתכם הראשונה. 

בעת החיפוש מומלץ למקד את התוצאות ולבחור במוכרים שהם Top rated, Free shipping, לסמן אם אתם רוצים יחידה אחת בלבד, לסדר את התוצאות לפי מחיר, כמות הזמנות וכו' (ראו תמונה)

 

ALI10117

 

 

כעת, עלינו לבחור מוכר אמין שיספק את המוצר בזמן ובמחיר הכי משתלם שניתן. לכל מוכר דירוג משלו לפי הפידבקים של הלקוחות. כמובן שמוכרים עם מספר מדרגים רב ואחוז פידבקים חיובי עדיף!  

 

ALIL210117

 

 

כעת עלינו לבדוק את טיב המוצר, ולבדוק האם המוצר יעמוד בציפיות שלנו.

לכל מוצר קיים דירוג המבטא את שביעות הרצון של המזמינים, וכן את כמו המדרגים וכמות ההזמנות של המוצר הספציפי. גם כאן חפשו את המוצרים שבהם הוזמנו כמות היחדות הרבה ביותר, וכמו כן כמות המדרגים והדירוג עצמו.

 

ALI310117

 

שימו לב, לאחרונה הוסיפו באליאקספרס אופציה לצפות בפידבקים הכוללים תמונות אמיתיות של אנשים אשר הזמינו את המוצר וגם לסנן פידבקים על פי מדינה.  ניתן לדוגמא לצפות בפידבקים שהשאירו רק רוכשים מישראל.

FIS600

 

כעת בחרו מידה וצבע (אם קיים), התקדמו בתהליך התשלום... ותתחדשו! זכרו, אין תשלום מע"מ ומיסים ברכישות עד $75. (ראו כאן), וכמו כן אין אפשרות לשלם בפייפאל.

 

חשוב לדעת: באתר אליאקפרס מתקיים מנגנון הגנה על הלקוח, כלומר קיים זמן מוגדר (שעון עצר) שרק בו ניתן לפתוח מחלוקת על כל הזמנה. ניתן לראות מגבלת זמן זו בפרטי ההזמנה באתר. אם לא קיבלתם את המוצר, או שהוא פגום תקבלו את כספיכם בחזרה. לקריאה נוספת >>

 

ALI4

 

קח אותי לאתר Aliexpress

 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 

 

 

אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.