פורסם ב- תוכן פרסומי
04 ספט 2018

מה באמת חושבים הורים על הגן שלהם? מיזם חדש מרכז מידע על גנים בכל הארץ


שלושה הורים ממרכז הארץ, שהבינו שלחפש גן מתאים לילדם היא משימה מסובכת, הקימו מיזם אינטרנטי ראשון מסוגו המרכז להורים את כל שעליהם לדעת בעת חיפוש גן.


 אתר בדרך לגן הוא אתר ידידותי למשתמש איתו יכולים הורים לקבל בקלות מידע מעודכן ומקיף על כל הגנים באזור מגוריהם, לצד חוות דעת אמיתיות של הורים אשר ילדיהם היו בגן.

צפו בריאיון עם יזמי אתר בדרך לגן בחדשות הבוקר בערוץ עשר בו הם מסבירים כיצד אתר בדרך לגן מוודא כי חוות הדעת על הגנים באתר הן חוות דעת אותנטיות של הורים שילדם אכן היו בגן.

 בישראל, בחירת גן נכון עבור ילדינו היא משימה מסובכת
בישראל, בהיעדר פיקוח ממשלתי או ציבורי על מסגרות חינוך לגילאי לידה עד שלוש, פועלים כ 20,000 גנים, משפחתונים ופעוטונים פרטיים הפועלים בצורה עצמאית ונפרדת. לפיכך, אין גוף ממסדי אשר יודע על קיומם ויכול לספק להורים במרוכז מידע מהימן ומעודכן על גני ילדים באזור מגוריהם. הורים רבים נאלצים להסתמך על מידע וחוות דעת שהצליחו לדלות משיחות עם הורים אחרים בקבוצות פייסבוק שונות או בגינות ציבוריות.

בדרך לגן , משנה את הדרך בה הורים מחפשים ובוחרים גן לילדם
האתר בדרך לגן מציג להורים מידע מקיף ומעודכן על גני ילדים באזור מגוריהם ומספק מידע חיוני, תמונות והכי חשוב, חוות דעת אמיתיות של הורים אשר ילדיהם באמת היו בגן. האינדקס כולל מסגרות חינוכיות לגילאי לידה עד שש שנים וכולל גנים, משפחתונים, ופעוטונים פרטיים, מעונות יום וגני עירייה.


חיפוש גנים קל ונוח - ממשק ידידותי למשתמש ומותאם לנייד
אז איך זה עובד? דף הבית של אתר בדרך לגן יזהה אופן אוטומטי את כתובתכם ומיד יציג לכם את כל הגנים באזור מגוריכם, מהקרוב ביותר לרחוק ביותר. תוכלו לקבל תמונה מרחבית ברורה יותר ולצפות בכל הגנים על גבי מפה. ואם תרצו למקד את החיפוש לפי פרמטרים כמו סוג המסגרת, מספר ילדים, חתך גילאים, ועוד, תוכלו לעשות זאת בעזרת החיפוש המתקדם.

 

 

 

סקר אנונימי לדירוג הגן וחוות דעת מהימנות בלבד
בדף הגן, תוכלו לקרוא חוות דעת אותנטיות של הורים מהגן או לשתף את החוות דעת שלכם. כדי לוודא כי כל חוות הדעת מהימנות על כל הורה להזדהות דרך חשבון הפייסבוק שלו, ולציין את השנים בהם ילדם היה בגן. הורים אשר מעוניינים להשאיר חוות דעת אנונימית יוכלו רק למלא סקר על פרמטרים כמו תזונה, מבנה הגן והחצר, צוות הגן, ניהול הגן והניקיון.

 

 

אם אתם בחיפוש אחר גן ילדים באזור מגוריכם אנחנו מזמינים אתכם להשתמש באתר בדרך לגן. אם יש לכם מידע על גני ילדים שתרצו לשתף, נשמח! שתפו חוות דעת על גן הילדים שלכם בדף הוסף חוות דעת שבאתר. במידה והגן שלכם עדיין לא מופיע באתר, הוסיפו אותו בקלות בדף הוסף גן.

 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 

 

 


אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.