פורסם ב- תוכן פרסומי
27 נוב 2018

מוצרי תינוקות - כל מה שחדש!

הורים לתינוקות צריכים לעקוב מקרוב אחרי רשימת החידושים במוצרים הרלוונטיים כדי ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה ביותר. החל מעגלות, דרך כיסאות אוכל ועד כמה מוצרים קטנים שעושים הבדל גדול בחיי המשפחה ןהילדים – הנה המדריך המלא

 

קצב השינויים בקטגוריה של מוצרי תינוקות מהיר מכפי שנהוג לחשוב. כמעט כל טכנולוגיה חדשה מקבלת ביטוי כזה או אחר במוצרים כאלה, מה גם שיש תקנות בטיחות שנקבעות לאור ניסיון העבר עם מוצרים דומים. חוץ מזה, הורים לילדים רוצים את הטוב ביותר עבור התינוק שלהם ולכן היכרות עם רשימת המוצרים החדשים היא בגדר חובה.

 

מה קורה בין העגלה לכיסא האוכל?

בתוך שלל מוצרי התינוקות, אלו שעוברים את השינויים הדרמטיים ביותר הן העגלות. כיום יש דגמי עגלות עם גלגלים שמסתובבים על ציר של 360 מעלות ומאפשרים ניווט קל באזורים צרים, דגמים עם מגוון אפשרויות ישיבה לרבות מושב עם גובה מתכוונן וכיסוי ייעודי להגנה מפני השמש. לזה יש להוסיף תכונות שכבר הפכו ישנות, כמו קיפול ביד אחת ומושב עגלה שהוא גם סל קל לרכב.

בקטגוריה זולה יותר אך לא פחות חיונית יש את כיסאות האוכל שנהנים משיפורים ושדרוגים. על קצה המזלג ניתן להזכיר את כיסא האוכל המותאם לישיבה ליד השולחן עם משטחי רגליים בצורה ארגונומית לילדים בכל הגילאים, או את המוצרים שמגיעים עם אביזרים נלווים ובהם כריות ומגשי האכלה. במידה ורוצים שהילד יישב על כיסא כמו שאר בני המשפחה, ניתן לרכוש בנפרד את ההגבהה המודולארית ולהתאים אותה לשולחן האוכל הקיים במטבח.

 

מוצרים קטנים, שינוי גדול

כמובן שלא חייבים לחרוג מתוך מסגרת התקציב בשביל להשיג עבור התינוק את המוצרים הטובים והשווים ביותר. במחיר של כמה מאות שקלים בלבד ניתן למשל לרכוש אמבטיה מתקפלת, שמיועדת לגילאי לידה עד ארבע וקלה לאחסון גם בבתים קטנים. לשם השוואה, אפשרות אחרת שמתאימה לבתים שבהם כבר יש אמבטיה היא לרכוש רק את הכיסא ובו משחקים שמתאימים למקלחת רטובה.

עוד מוצרים ששווה להכיר הם אלו שמקלים על הורים לתינוקות כאשר הם צריכים לצאת מהבית. כאן רוב החידושים מושקעים בתיקי נסיעה שמתקפלים למצב שטוח ונכנסים לסל האחסון התחתון של העגלה, או במנשאי תינוקות עם מערכת גב נושמת ומתכווננת לפי מידה. מי שממש רוצה לצאת לשטח מצויד יכול אפילו לבחור מנשא גב לתינוקות עם רצועות מותן, כיסוי גשם, מגן שמש, מגן פנים, מסגרת אלומיניום חיצונית וקשיחה ורגל אחורית מתקפלת לשמירה על יציבות בהנחה.

לסיכום, מעניין מאוד בתחום של מוצרים לתינוקות וכדאי להורים להישאר עם אצבע על הדופק לגבי החידושים. במקביל, יש להגדיר מראש את סך ההוצאות כדי למנוע חריגה מתוך מסגרת התקציב ובכל מקרה חשוב להציב את בטיחות המשפחה בראש סדר העדיפויות.

 

 

 

 


אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.