13 מרס 2018

פסח 2018: סיור בלשי לילדים וסדנת עיצוב צעיפים במוזיאון העיצוב בחולון

מוזיאון העיצוב חולון הופך ליום אחד את הילדים וכל המשפחה לבימאים ומעצבי אופנה עם סיור בלשי עתיר משימות, העוסק בשפת העיצוב באופנה ובקולנוע וסדנה לעיצוב אישי של צעיפים

26-29.3.2018 | ימים ב'-ה' | 14:00 מיועד להורים ולילדים בני 11-7.

 

מוזיאון העיצוב במדיטק חולון מזמין בחג הפסח הקרוב את ההורים והילדים ליהנות מפעילות משולבת הכוללת סדנה וסיור בתערוכה "ז'ה טם, רונית אלקבץ"- אוצרת: יערה קידר, מנהל אמנותי: שלומי אלקבץ.

סיור משפחות פעיל בתערוכה: סיור חוויתי במהלכו מסיירים המשתתפים בגלריות בהנחיית מדריכי המוזיאון. באמצעות חידות והפעלות קצרות, יגלו הילדים את שפת העיצוב כפי שהיא משתקפת בתערוכה ובאוסף הבגדים המוצג בה, המשולב בסצנות חלומיות, קסומות ומלאות תיאטרליות והומור. מיועד לילדים בני 11-7.

חלום של צעיף סדנת עיצוב: סדנת עיצוב להורים ולילדים, בה יתנסו המשתתפים בעיצוב של צעיפים ססגוניים. כל משתתף יצור ויעצב צעיף מקורי המורכב מחוליות בד משתלבות, ללא צורך בתפירה או דבק. מיועד לילדים בני 11-7.

חדש במוזיאון העיצוב חולון: משחק משימות אינטראקטיבי המופעל דרך אפליקציה במכשיר האישי של כל מבקר. מחלקת החינוך של המוזיאון יצרה במיוחד עבור התערוכה ז'ה טם, רונית אלקבץ משחק ידידותי וקל לתפעול, באמצעותו יכולים הילדים לחוות את התערוכה דרך מסלול משימות מעשיר וכייפי לכל המשפחה. נושאים כמו יצירתיות והשראה, החופש להיות שונה ושייך וגם לבוש כמעצב זהות ומעורר רגש, מונגשים לילדים והוריהם בדרך חווייתית, משחקית ומהנה.

צילום: שי בן אפריים

שעות פעילות:

26-29.3 | ימים ב'-ה' | 14:00

אורך הפעילות: בין שעה וחצי לשעתיים

מחיר: 50 שקלים למשתתף

מספר המקומות מוגבל. יש להרשם מראש בקופות ובאתר מוזיאון העיצוב חולון


מוזיאון העיצוב חולון

גולדה מאיר 6, חולון. חניה חינם.

www.dmh.org.il קופות המוזיאון: 073-2151500

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 

 

 


אמא, אל תפספסי אף מבצע! הרשמי עכשיו חינם לניוז של שוגרבייבי

אימייל: אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתנאי השימוש של האתר. המייל ישמש לצורך משלוח מבצעים ופרסומות.