מאמרים

דיסני משיקה קמפיין ברשתות החברתיות המעודד ילדים לחלום בגדול: על כל האשטאג דיסני יתרמו 1 דולר לקרן Girl Up של האו"ם התומכת במנהיגות והעצמה של נערות בגיל ההתבגרות - עד לסכום של 1 מיליון $

בפוסט של משרד הבריאות בפייסבוק מזמין המשרד את הגולשים לשלוח למייל את כתובת המגורים ולקבל מדבקה שתעזור לזכור לא לשכוח ילדים ברכב.

תודה רבה לאלפי האמהות שהשתתפו בפעילות הקיץ של אתר שוגרבייבי בשיתוף עם הופ!

לקראת שנת הלימודים, אפרת מדמון מנהלת קטגורית ריהוט בהום סנטר נותנת לנו טיפים לבחירת כסא מתאים לילדים:

סקר של עמותת חסדי נעמי, עמותת הרווחה הגדולה בישראל, שנעשה לקראת שנת לימודים באמצעות מכון המחקר "סמית", בקרב מדגם מייצג של הורים לתלמידים מגלה את הנתונים הבאים:

מיזם חדשני במימון משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, אשר תפעיל אותו עמותת בית מיחא לילדים ופעוטות לקויי שמיעה, יעניק תמיכה וליווי למשפחות בביתם.

החופש הגדול הוא הזדמנות פז לבילויים משפחתיים. הוא מאפשר לנו זמן יקר להיות יחד, לצבור חוויות משותפות וליהנות מעצם השהייה המשותפת - הורים וילדים. יחד עם זאת, דווקא משום שהשגרה מופרת וזמן הפנאי המשפחתי רב יותר מתמיד, מבחינות רבות החופשה הגדולה מהווה אתגר להורים ובין היתר בסוגיות הקשורות להתנהלות בארוחות מחוץ לבית, בקייטנות, במסעדות, בים ובבריכה ועוד. הורים לילדים עם עודף משקל יכולים לחוש חרדה ודאגה לכך שילדיהם יוסיפו על משקלם בתקופה זו, וזו תופעה שיכולה לקרות ושניתן למנוע אותה על ידי שמירה על מספר כללים וקווים מנחים שנכונים לכל משפחה באשר היא.
קבלו את עשרת הכללים שיעזרו לכם גם לבלות וליהנות וגם לשמור על בריאות המשפחה.

הכותבת יעל חן רביע הינה דיאטנית קלינית לילדים ומאמנת אישית, מפתחת "מילון התיאבון", ערכה ייחודית, פרקטית וחווייתית, המנגישה לילדים ערכי תזונה בריאה. הערכה מתאימה לגילאי גן חובה ובית הספר היסודי (5-10) וקיבלה את המלצת מכון אדלר.

המאמר נכתב על ידי: רויטל דור-וילק, יועצת השקעות ופנסיה

האם חיסכון פנסיוני אמור להגן על ילדינו ? כששאלתי את החברה שלי על כך, אז היא ענתה "שיש קשר כי אם תהיה לה קצבה פנסיונית גבוהה, אז לא רק שילדיה לא יצטרכו לדאוג לפרנסתה כשתהיה פנסיונרית, אלא גם תהיה לה היכולת להמשיך ולעזור להם ולנכדיה..."

קודם כל, חברתי צדקה ! אבל לא לזה התכוונתי.

אתם מוזמנים להוריד בחינם את החוברת: כיצד חוסכים לפנסיה -  14 כללי אצבע לשיפור החיסכון הפנסיוני.

 מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את החוק שמסדיר את תנאי הרישוי, הסדרי הפיקוח והבקרה על הצהרונים, ובכלל זאת, גם את המחיר המירבי שייגבה עבור צהרון. החוק ייכנס לתוקף בצהרונים הציבוריים כבר בשנת הלימודים הקרובה ויישומו בגנים המוגדרים כ"מוכר שאינו רשמי" יידחה בשנה/

עמוד 1 מתוך 205